Counter Strike1.6 postavy

 

 

Jak si jistě každý všiml, tak v Counter-striku je 8 postav (4 CT a 4 T), u kterých je stručný popis... Přeložil jsem toto info ke všem jednotkám a doufám, že se na webu objeví články s podrobným popisem každé z nich.

SEAL TEAM 6

ST-6 (pozd

 

SEAL Team 6
SEAL Team 6

 

ěji známá jako DEVGRU) byla založena roku 1980 pod velením nadporučíka Richarda Marcincka. ST-6je neustále v pohotovosti , aby mohla odpovědět na teroristické útoky proti Americkým cílům po celém světě.

odkaz: » SEAL Team 6 - realita

 

 

GSG-9
GSG-9

 

GSG-9

GSG-9 se zrodila po tragické události, která vedla ke smrti mnoha Izraelských atletů v roce 1972 během Olympijských her v Mnichově v Německu.

odkaz: » GSG-9 - realita

 

 

SAS
SAS

 

SAS

Světově proslulá britská SAS byla založena během 2. světové války mužem jménem David Stirling. Jejich role během války byla zasahovat za nepřátelskou linií, provádět sabotáže a zabíjet klíčové cíle.

odkaz: » SAS - realita

 

 

GIGN
GIGN

 

GIGN

Francouzská elitní protiterorostická jednotka, GIGN, byla založena k rychlé odpovědi na terorostické útoky. Skládá se z více jak 100 mužů. GIGN si vdobila svou reputaci hlavně vými úspěšnými akcemi.

odkaz: » GIGN - realita

 

 

PHOENIX CONNEXION
PHOENIX CONNEXION

 

PHOENIX CONNEXION

Tato skupina má reputaci založenou na faktu, že zabijí kohokoliv, kdo jim přijde do cesty, je to jedna z nejobávanějších teroristických skupin ve východní Evropě. Vznikla brzy po rozpadu Sovětského svazu.

 

 

ELITE CREW
ELITE CREW

 

ELITE CREW

Fundamentalistická skupina ze Středního Východu, jejímž záměrem je světová dominace a různé jiné aktivity.

 

 

ARCTIC AVENGER
ARCTIC AVENGER

 

ARCTIC AVENGER

Švédská teroristická skupina založená v roce 1978. Proslavila se hlavně bombovým útokem na Kanadskou ambasádu roku 1990.

 

 

GUERILLA WARFARE
GUERILLA WARFARE

 

GUERILLA WARFARE

Teroristická frakce založená na Středním východě. Tato skupina je uznávaná pro svou nelítostnost. Její odpor k Americkému životnímu stylu ukázali v roce 1982 bombovým atentátem na kolní autobus plný rock and rollových hudebníků.