Gta San Andreas stravování

Jídlo je pro CJe velmi důležité, zejméne kvůli zvyšování energie. Pokud budete CJe krmit v pravidelných intervalech (minimálně jednou za herních 48 hodin), jeho růst bude na správné cestě. Ovšem žádné přecpávání hamburgery se zde konat nebude (i když to je prakticky možné), jelikož Carl může ztloustnout a to zapříčiní úbytek svalové hmoty a snížení vytrvalosti. Omezí CJovi délku sprintu, přelézání zdí a také řidičské schopnosti. Pokud hrdina nebude déle jíst, jeho svaly a tuky se sníží na minimální hodnoty, nakonec mu může ubývat i zdraví. Tedy když bude trpět hlady, informuje vás o tom hláška na obrazovce. Za 6 herních hodin může CJ sníst nanejvýš 11 jídel, při přecpání se stane ... to co v reálném životě - hodí šavli :o) Pokud se tak stane, všechny získané tuky z těchto jídel se ze statistik odečtou.
Dieta a hubnutí
Pár návštěv fast-foodů udělá své a proto je nutné se přebytečných tuků zbavit. Tímto vzhledem kolemjdoucí na ulici, ale ani své (mnohé) přítelkyně příliš neoslníte, proto je na čase s tím něco udělat. Existují dvě cesty, jak zhubnout. První je cvičení, druhá pak dieta. Pro držení diety se musí vaše postava vyhnout na 48 herních hodin jakémukoliv jídlu, pak začne tuk ubývat v poměru 2.5 % za GTA hodinu. Pokud se vám zdá, že máte i svalů přebytek, stačí počkat dalších 26 hodin, pak bude CJ ztrácet i svalovou hmotu (v poměru 2.5 % za GTA hodinu). Mezitím samozřejmě nenavštěvujte fast-foody a hru si neukládejte. Druhý způsob je návštěva tělocvičny, což je jednodušší a hlavně rychlejší varianta hubnutí. K tomu je vhodný rotoped nebo běhací pás. Já uprednostňuji první možnost, jelikož u pásu z něho snadno sklouzenete. Zároveň můžete použít i činky, které vám přidají jak svaly, tak uberou na tučnosti. Po pár návštěvách by váš CJ měl být opět fit jako dřív.
Kam chodit za jídlem?
Nejčastěji využívané jsou fast-foody - ty budou přístupné po splnění mise od Rydera (v pořadí třetí mise). Ve státě San Andreas najdeme tři typy rychlých občerstvení: Burger Shot, Cluckin' Bell a The Well Stacked Pizza. V každém fast-foodu nabízejí malé, střední a velké jídlo, specialitou je pak salát, který nepřidá CJovi žádné tuky. Malé jídlo (např. hamburger) přidá 1 % tuků, střední jídlo (kuře) přidá 2 % a velké jídlo (celá pizza) pak 3 %. Další možností je pak koupě jídla ze stánků a pití z automatů. Takhle sice výrazně ušetříte, ale není to nejlepší varianta stravování. Seznam najdete níže.
Mapa s vyznačenými fast-foody: