Gta San Andreas přítelkyně

Rockstar Games přidal do svého nejnovějšího dílu zajímavou myšlenku - přítelkyně; v celém státě San Andreas jich můžete "sbalit" celkem šest. Najdete je na níže popsaných místech, navíc mají nad sebou modrou šipečku. S partnerkou byste si měli udržovat stálý vztah, resp. čím vyšší hodnota vztahu, tím více bonusů pro vás. Přítelkyně můžete navštívit v určitém čase a domluvit si s nimi rande, v opačném případě vám zavolá ona a pokud ji vyzvednete v požadovaný den, ukazatel vztahu se jistě zvýší. Avšak cílem je nejen je navštěvovat, ale především se s nimi projíždět po městě a navštěvovat restaurace. "Kam bys chtěla dneska?"
Každé děvče má své oblíbené místo, která ráda navštěvuje (bary, kluby, restaurace) a mají své jedinečné přání, např. rychlá jízda autem bez nehod, ježdění po nepřátelském území, apod. Když ji vyzvednete, pokaždé vám poví, kam by chtěla tentokrát jet.
Co jim dávat a co nikoliv
Žádná slečna neodmítne květiny, čímž se ukazatel vztahu o něco zvýší. Nikdy ji nedávejte kopačky, protože by se k vám s velkou nechutí vracela a tím byste nemohli dosáhnout zmíněných bonusů.
Jak je získat?
Přitažlivost je důležitá vlastnost pro seznámení s děvčaty. Proto byste neměli zapomenout na oblékání a moderní účesy, které vám zvyšují sex-appeal. Důležité také je, s jakými auty jezdíte a jak moc jste v řízení obratní.
Text byl přeložen z
g-unleashed.com. Denise Robinson
Kde ji najít: Mise "Burning Desire" s hořícím domem v Los Santos
Doma: od 16:00 do 06:00
Vkus: Přitažliví muži. Nezdá se, že by byla nějak zaskočena CJovým chováním.
Oblíbené rande: Ráda se vozí v autě po nepřátelském území a střílí po gangsterech. Nepohrdne však ani návštěvou jakéhokoliv fast-foodu.
Pozve vás k sobě domů: Až ukazatel vztahu dosáhne 50 %.
Bonusy: Po 50 % naplněním ukazatele dostanete klíčky od jejího Hustlera stojícího před jejím domem. Až ukazatel dosáhne 100vky, dostanete pasácký oblek.

Helena Wankstein
Kde ji najít: Za střelnicí na balkoně v Blueberry – střílí do terče
Doma: od 08:00 do 12:00 a od 14:00 do 02:00
Vkus: Nemá ráda tučné a svalnaté muže. Ujistěte se, že máte maximálně 25 % svalstva, minimum tuků a dostatek sex-appealu a zajeďte za ní například v nabušeném fáru.
Oblíbené rande: Jakákoliv restaurace nebo bar v Los Santos. Nemá ráda vysoké rychlosti, proto jeďte raději pomalu.
Pozve vás k sobě domů: Až ukazatel vztahu dosáhne 70 %.
Bonusy: Od samého počátku randění máte k dispozici její auto Bandito. Jako bonus se objeví v kůlně za jejím domem molotovy koktejly, plamenomet a motorová pila. Při 50 % vám dá klíčky od svého auta (jezdit však s ním můžete již od začátku). Pokud ukazatel nabude plné hodnoty (100 %), dostanete venkovské šaty (luxus :o)).

Michelle Cannes
Kde ji najít: Uvnitř autoškoly v San Fierru, která se vám odemkne po splnění mise Deconstruction
Doma: od 00:00 do 12:00
Vkus: Má ráda tlusté muže, proto ztloustněte nejméně na 50 %. Několik návštěv fast-foodů udělá své =)
Oblíbené rande: Rychlá jízda autem, avšak dávejte pozor na to, abyste moc často nebourali. U Michelle existuje speciální rande, kde auto řídí sama, vy se tedy můžete kochat krajinou.
Pozve vás k sobě domů: Až ukazatel vztahu dosáhne 40 %.
Bonusy: Vedle domu má svou garáž, která slouží jako Pay ’n’ Spray, avšak přestříkání auta je zdarma! Ta je přístupná hned od začátku, při 50 % dostanete Monster Truck, který se objeví před jejím domem. Až bude ukazatel zcela naplněn, Michelle vám dá závodní oblek.

Katie Zhan
Kde ji najít: Golfové hřiště na jihu San Fierra, kolem jezdí lidé na autech Caddy. Snadno na ní narazíte, jelikož je hned vedle velké křižovatky směrem na Badlands.
Doma: od 12:00 do 00:00
Vkus: Svalnaté (aspoň 75 % svalstva) a pěkně vypadající muže (účesy, oblečení)
Oblíbené rande: Ráda chodí na večeře, vozí se v autě a navštěvuje čínskou čtvrť (China Town).
Pozve vás k sobě domů: Až ukazatel vztahu dosáhne 50 %.
Bonusy: Asi nejlepším bonusem je, že když vás zabijí, neobjevíte se před nemocnicí, nýbrž před jejím bytem a navíc se všemi zbraněmi! Klíčky od pohřebního auta vám dá při 50 % a doktorský oblek při 100 %.

Barbara Schternvart
Kde ji najít: Za šerifovou budovou v El Quedbrados v poušti
Doma: od 16:00 do 06:00
Vkus: Má ráda tlusté muže, proto ztloustněte nejméně na 50 %.
Oblíbené rande: Večeře, pomalé ježdění autem nebo tanec.
Pozve vás k sobě domů: Až ukazatel vztahu dosáhne 60 %.
Bonusy: Barbara je policistka, takže asi největší výhodou je, že po zatčení vám nevezmou žádné zbraně ani peníze. Při ukazateli na 50 % dostanete auto před kanceláři šerifa a při naplnění vztahu vám věnuje Barbara policejní uniformu.

Millie Perkins
Kde ji najít: Millie potkáte v misi Key to her heart a od té doby bude vaší přítelkyní
Doma: od 02:00 do 10:00 a od 14:00 do 8:00
Vkus: Takový, jaký jste :-D
Oblíbené rande: Ráda navštěvuje jakékoliv restaurace.
Pozve vás k sobě domů: Kdykoliv, když máte na sobě Gimp Suite (oblek z mise Key to her heart).
Bonusy: Pokud chcete mít přístup ke kasínu, musíte dosáhnout alespoň 35 % vztahu, aby vám následně Millie dala key card. Od 50 % můžete spravovat její „růžový klub“.